DANIŞMANLIK

Bir işletme yaşayan organizma olarak ele alınmalı ve yaşam standardı yükseltilmelidir. Uzman kadromuzla yüksek kalitede üretimin ve pazarlamanın kapısını aralayın.

SEO Danışmanlığı ve Reklam Yönetimi

Bulunmayı beklemeyin. Arayanları bulun, her yerde bulunun, bilinin ve tercih edilin.

Dünyada her gün milyarlarca insan çeşitli sebeplerle birbirine bir şeyler soruyor. Saat kaç? Hangi gündeyiz? Akşama ne yiyeceğiz?

Bu insanların büyük bir kısmı interneti kullanarak bazı soularına cevap arıyorlar. Sorularının bir kısmı da sizinle ilgili. Cevap veren ise siz değilsiniz: arama motorları. İşte bu arama motorları ile birlikte çalışmak zorundasınız. 

Arama motorlarına kendinizi tanıtmalı sizinle ilgili soruların doğru cevabının kolay bulunması ve etkili cevaplar üretilmesi için ise sisteminize gerekli ayarlamaları yapmalısınız. Her teknik konuda olduğu gibi burada da SEO kurallarını iyi bilen kişi veya kurumsal yapılarla çalışmak zorundasınız. FİLDİŞİ AJANS sizin adınıza arama motoru optimizasyonu yapar veya danışmanlık verir. 

Süreklilik gerektiren SEO konusunda sistematik, bilgiye dayalı ve belirli algoritmalarla çalışmak pazarlama ve tanıtım konusunda işlerinize katma değer üretecektir. İster bir ürünün pazarlaması olsun ister bir haber sitesinin tanınırlığı olsun isterse de birikimlerinizi yayınladığınız bloglar olsun geniş kitleleri haberdar etmek için bu çalışmalara muhtaçtır.

Başta Google olmak üzere dünyada çokça kullanılan Bing ve Yandex arama motorlarıyla uzun zamandır çalışıyor olmamızın verdiği birikimden yararlanın.

Ayrıca SEO çalışmalarınızı destekleyecek Google reklamlarını kullanarak ziyaretçi sayınızı artırabilir belirlediğiniz hedeflere daha hızlı ulaşabilirsiniz. Düşük bütçelerle yüksek kazanımlar elde ettiğimiz başarı öykülerimizden birinin öznesi de siz olabilirsiniz.

Hedef kitlenizin karşısına arama motorları referasnıyla çıkmak için

Detaylı Bilgi...
Sosyal Medya Yönetimi

Radyo, TV, Dergi gibi medya kanallarına bağımlı kalmayın. Kendi medyanızı oluşturun müşterilerinizden uzak kalmayın

Müşterilerinize ne söyleyeceğinizi biliyor musunuz? Nasıl söyleyeceğinizi? Peki hedef kitlenizi tanıyor musunuz? Yoksa siz onlarla sanal ortamda hiç karşılaşmadınız mı?

Eskiye dair yıkılmadık parametre kalmadı neredeyse. Müşterilerinizle iletişim kurmanın zor olduğu zamanlar geride kaldı. Dolaylı olarak geliştirdiğiniz ilişkiler ancak bir gazeteyi takip eden müşterilerinizle kurulabiliyordu. Yani bir gazeteyi o gün alan ve sizin hedef kitlenizdeki insanlara dediğinizi duyurabiliyordunuz. Tabii o kişiler ilgili sayfaya bakarlarsa. Ancak, şimdi hedef kitleniz arasındaki insanlara söyleyeceğinizi doğrudan söylüyorsunuz. Arada bir aracı olmadan.

Gerçek kimliklerle sanal ortamda yürütülen samimi ilişkilerin hem sizi hem müşterilerinizi memnun edeceği açık.

Öyleyse uzak durmayın: "Gözden uzak olan gönülden de ırak olur".

Herkes her ortamda sizinle karşılaşsın. Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest gibi her ortamda olmallı, gerekirse reklamlarla ve müşteri yorumlaraına hızlı ve olumlu verilen cevaplarla gözleri üstünüze çekmelisiniz.

Kurumsal olarak konumlandığınız yer, ilişki düzeyi ve kimliğinize uygun bir projelendirme ile sosyal ağlardaki medya faaliyetlerinizi yönetmeliyiz. Sosyal medyada olmamak kadar bu mecrayı iyi yönetememek ve müşterileriniz nezdinde güvenirliğinizi, sorumluluk sahibi olduğunuz fikrini ve diğer kurumsal özelliklerinizi pekiştirememek de büyük eksiklik.

Memnuniyetlerin yeni alımlar oluşturacağını ve yeni kanallar açarak müşteri portföyünüzü genişleteceğini unutmadan bu alana doğru yatırım yapmalısınız.

Firmanızı sosyal bir canlı olarak tanıtmak, kurumsal özelliklerini her mecrada yansıtmak için

Detaylı Bilgi...
Donanım & Bakım

Yazıcının kartuşu en olmadık zamanda biterse, lisans takibinde beklenmedik cezalar gelirse, mavi ekran tam sunum zamanında kendini gösterirse ne yaparsınız?

Faturalar neden geç basıldı? Belki kartuş bitmiştir. Üretim verileri neden girilmedi? Belki bilgisayar açılmıyordur. Bilgisayarınız neden internete bağlanmıyor? Belki karmaşık bağlantı ayarlarında bir çakışma olmuştur.

Çözümü basit sorunlar sebebiyle teknik yeterliliği olmayan personeliniz sebebiyle bir gününüzü harcamak ister misiniz? Belki evet diyen çıkar, ama siz demeyin.

Her sistemde hata olur, ancak düşük maliyette sürekli ve planlı bakımlarla hem sistemlerin ömrünü uzatabilir hem de beklenmedik hatalardan korunursunuz. 

Özellikle kişisel bilgisayarlarda kullandığımız işletim sistemlerinde kullanıcılar sürekli sorunlar yaşamaktadır. Bu sorunların bir kısmı telefon desteğiyle hızlıca çözümlenebilecekken bir kısmı için bu mümkün olmayabilir. Bunun için bütün yazılım ve donanımlarınızın bakımını ve takibini bir süreç olarak tasarlamalı ve yürütmelisiniz.

FİLDİŞİ AJANS firma bünyenizde yüksek maliyetli donanım ve yazılım takip ekibi bulundurmanıza gerek bırakmmayacak çözümler sunar. Kısa ve uzun dönemli bakım hizmeti alarak her sorun yaşadığınızda hemen ulaşabileceğiniz tecrübeli ekiplerimizden yararlanın.

Sizi sorunlardan uzak güvenle iş yapacağınız bir ortama davet ediyoruz.

Çalışmalarınızın olmadık zamanlarda bölünmemesi için

Detaylı Bilgi...
Domain ve Hosting

Ziyaretçileriniz size ikinci şansı vermeyebilir: isminiz unutulmasın, dosyalarınız güvende ve devamlı yayında olsun.

Akılda kalıcı bir isim, arama motorlarının hoşuna giden alan adı. Aslında bir internet sitesi için her şey buradan başlıyor. 

Sadık müşterilerinizi oluşturmak için müşterilerinizin aklında kalmalısınız. İşinizle ilgili bir ihtiyaçta hemen akla gelmeli ve arama motorlarına ihtiyaç duymadan ulaşılabilmelisiniz.

Web ortamında dosyalarınızın güvenliği ise devamlılık açısından önemli bir konu. Devamlı hacklenen veri güvenliği konusunda sınıfta kalmış ama ucuz hosting yapıları size kârdan fazla zarar verecek müşterileriniz nezdinde güvenilmez konuma düşeceksiniz. 

Dosyalarınızın erişimi için önemli diğer bir konu ise aylık trafik (bandwidth) akışınız. Rakiplerinizin bile bu konuda size zarar vermesi muhtemel senaryolar arasında. FİLDİŞİ AJANS'a ait farklı CMS sistemleri bu konuda optimizasyon yapar ve sitenizi korunaklı bir liman olarak yayın hayatında tutar.

İnternette tanındığınız isme hep sahip olmak ve yayın hayatını sürdürülebili kılmak için

 

Detaylı Bilgi...

“YA BİZİMLE ÇALIŞIN YA SİZİNLE ÇALIŞALIM”