TASARIM

Firmanıza ait tüm görseller aynı yaklaşımla ve farklılaşarak sunulmalıdır. Web, mobil, 2D ve 3D sunumlarla kendinizi tanıtın. Sizi hiç tanımamaları yanlış tanımalarından iyidir.

Grafik Tasarım

Film ne kadar güzel olursa olsun bileti afiş satar

Elinizde dünyayı kurtaracak bir buluş var, firmanız çok düşük maliyetlere çok özel bir ürün satıyor, yurtdışından henüz kimsenin bilmediği bir ürünü getirdiniz; ancak kimse kapınızı çalımıyor.

Neden?

Çünkü kimse sizi ve ürününüzü tanımıyor.

Oysa güvenilir, sorumluluklarını yerine getiren, ilişkilerini sıcak ve sağlam kurgulayan firmanız çok uygun fiyatlara özel ürünler üretiyor.

İşte bu noktada sizi ve ürünlerinizi tanıtmak özellikle pazar dışından bir gözle bize düşüyor. Pazar analizi, rakip analiz ve takipleri, kurumsal kimliğinizin oluşturulması ve geliştirilmesi aşamaları ile basılı ve dijital tanıtım enstrümanlarını tasarlıyoruz. 

Renk, şekil, slogan, tanıtım metinleri ile oluşturulacak her bir başarılı kompozisyon sizi ve ürünlerinizi tanıtacak, hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı olacaktır. 

 

Hedeflerinize giden yolda sizi ve ürünlerinizi insanlara doğru anlatmak için

Detaylı Bilgi...
Web Tasarım

WEB'de görünmelisiniz. Ancak, kendiniz olarak ve kimliğinize uygun bir sunumla

Sanal dünyada kendinizi tanıtmak veya tanıyanlara hatırlatmak yüzyüze ilişki geliştirmekten daha zordur. Jestleriniz, mimikleriniz, samimiyetiniz olmadan kendinizi tanıtmalısınız ve hedef kitlenizin ilgisini çekmelisiniz...

Tasarım dilinin ön kabullerine aykırı enstrüman kullanamazsınız ama tekrara da düşemezsiniz, rakiplerinize benzeyemezsiniz fakat sektörünüzün oturmuş tasarım şartlarını çiğneyemezsiniz, farklı olduğunuzu anlatmalısınız lakin bambaşka görünemezsiniz...

Kısacası, dünyayı, sektörünüzü ve kendinizi iyi konumlandırmalısınız. Renklerle, şekillerle kullandığınız kelimelerle...

Firmanızın analizi ile başlayan rakiplerinizi de içine alan bir süreçte WEB uygulamalarınız, internet siteniz ve mobil uygulamalarınız için WEB tasarımlar üretiyoruz.

Unutmayın, kurumsal kimliğinizi her yerde platforma uygun olarak sunmalısınız.

Size özel, sadece sizi anlatan, yabancılaşmayan ancak farkı yaşatan tasarımlar için 

Detaylı Bilgi...

“YA BİZİMLE ÇALIŞIN YA SİZİNLE ÇALIŞALIM”