Yazılım

Web, mobil ve masaüstü yazılım hizmetleri ile bütünleşik yazılım hizmeti üretiyoruz. İstediğiniz platformda veya platform bağımsız çözümlerle evrak kulanımını sınırlayın, raporlarınızı detaylandırın.

Web Yazılım

Platformlardan bağımsız sadece size bağımlı, şiir gibi kod yapısı

Bilgisayarınızı yanınızda taşıyacağınıza programları her yere kopyalasanız nasıl olur? Windows, Mac, Linux kısacası internet erişimi olan her yerden programlarınıza ulaşıp işlerinizi takip etmeyi düşünün. Rakipleriniz bunu uyguluyor olabilir. Acele edin...

İleri derece güvenlik önlemleri, anlık destek hizmeti, düşük bakım maliyetleri ile WEB yazılım gelişerek gündemimizi meşgul etmeye devam edecek. 

PHP, python, JAVA ve diğer dillerde üretim imkanımız ve farklı sektörlerde kazandığımız tecrübelerle esnek, sürdürülebilir ve geleceğe yönelik ürünlere odaklanıyoruz. 

Her projemiz;

 • Doğru: Belirtilen ihtiyaçları doğru sonuçlarla üreten
 • Güvenilir: Sonuç ve hassasiyetin proje gereklerine uygunluğu
 • Verimli: Gerek üretimdeki maliyeti gerek kullanım ve geliştirmedeki sarfedilen iş gücünün yüksek oranda fayda ile geri dönmesi
 • Bütünlük İçinde: Projenin her aksamının birbirini tamamlayan göreve sahip olması
 • Kullanılabilirlik: Kullanıcı dostu ekranları ve iş akışları ile öğrenme ve kullanım kolaylığı sağlaması
 • Hata Bulma Kolaylığı: Sistemi aksatan, yavaşlatan veya yanlış sonuç üretmeye sebep olan durumlarda gerekli uyarıyı yaparak düzeltmeye imkan sağlaması
 • Esneklik: Yazılımda değişiklik, ekleme, çıkarma yapılmasına müsaade edilmesi, değişikliklerin yapılmasıyla önceki verilere zarar vermemesi
 • Kişiselleştirilebilir: Yazılımın gerek proje için gerekse de projeyi kullanan her kullanıcı için özelleştirilebilmesi

özelliklerini taşır. 

Güçlü SEO yapısıyla geliştirilen iki farklı frameworkümüz özel internet sitesinden ERP çözümlerine kadar büyük yelpazede kişiselleştirilmek için taleplerinizi bekliyor.

 

İnternet aramalarında yukarı sıralarda görünmek için, bütün işlerinizi güven içinde ve düşük maliyetlerle çözmek için

Detaylı Bilgi...
Ticarî Yazılımlar

Şirkette neler oluyor? Teslimatlar yapıldı mı? Ödemeler geldi mi? Telefonla ama arama yaparak değil anlık olarak öğrenin.

Bir yönetici olarak her birimi her an takip etmeniz mümkün mü? Hata çıkması durumunda hemen mi haberdar olmak istersiniz yoksa personelinizin size haber vermeyi uygun gördüğü zaman mı? Gelecekle ilgili plan yapabiliyor musunuz? Techizat ve personellerinizin verimliliği hakkında bilginiz var mı? Hedeflerinize ulaşabilecek misiniz?

Artık insanlar alışverişlerini bile mağazaya gitmeden yapıyorlar, siz neden her zaman firmada olmak zorunda kalasınız?

Masaüstü, WEB ve mobil yazılımlarla firmanızın bütün takiplerinde ve yönetiminde size yardımcı oluyoruz.

Modüler yapıdaki ürünlerimiz ile :

 • Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)
 • Stok (Envanter) Yönetimi
 • İnsan Kaynakları Yönetimi
 • Finans Yönetimi
 • Malzeme İhtiyaç Planlaması
 • ve bunlardan daha fazlasını da içeren Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP)

kısmen veya tamamen firmanızın yönetimini kolaylaştırıyoruz. Bu ürünlerimiz paket ürün olmalarıyla birlikte her firma için özelleştirilebilir ve sınırsız yeni özellik eklenebilir esnekliktedir. 

Paket ürünlerimiz dışında sektörünüze özel (mobil anket uygulaması gibi) veya yönetim biçiminize özel uygulamalar geliştirebilriz. Sizinli berbaer yürüteceğimiz analiz çalışması sonucu ihtiyaçlarınızı karşılayacak en uygun çözümü üreteceğiz. 

 

Sizi firmanızdan her zaman haberdar eden bir asistan için

Detaylı Bilgi...
Masaüstü Yazılım

Zamanı geçmiş geliştirmeleri durmuş paket programlardan medet ummayın.

Sadece kurum içinde kullanılmasını istediğiniz bir programa ihtiyacınız varsa veya diğer masaüstü uygulamalarla ilişkili bir çalışma düzeniniz varsa masaüstü uygulamalar size çözüm olabilir. 

Eski paket uygulamalar neredeyse artık geliştirilmiyor. Ne zamana uyabiliyorlar ne de kullanıcılarına yeni ufuklar açabiliyorlar. Kullandığınız program ve yöntemlere sadece siz katkıda bulunmamalısınız; uygulamalarınız ufkunuzu açmalı, hayellerinizi zorlamalı size ve işinize katkıda bulunmalı. İşte en çok da bu sebeple özel çözüm önerileri üzerinde birlikte çalışabiliriz.

Gelecek planlarınız ve yönetim kararlarınız için tüm sisteminizi sektörünüze ve özelde kurumunuza göre özel tasarlanan yazılımlarla kararlarınızı güvence altına alın. Kendisi de gelişime uygun bir sistem tasarımı hem berrak bir zihinle iş yapmanızı hem de sıkıntısız gelişim süreçleri tecrübe etmenizi sağlar.

Pascal (Delphi - Embarcadero), C#, C++ gibi istediğinizi dillerde sistem tasarımı yapabilir, yazılım üretebilir ve geliştirebiliriz. Bu konularda danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz.

 

Kendisini geliştiren ve yöneten sistemlerin tasarımı için

Detaylı Bilgi...
Mobil Uygulama

Siz hâlâ kartvizit mi dağıtıyorsunuz? Müşterileriniz bıkmadan mobil uygulamanızı dağıtın.

Mobil cihazlarımız asistandan öte yer kaplıyor hayatımızda. İşlerimizi hallettiğimiz bir platform, tavsiye istediğimiz bir arkadaş, plan yaptığımız gizli oda gibi.

Kullanıcısının bilgilerini kendisinden daha sistemli ve doğru veri barındıran bu bilgi havuzları size müşterileriniz hakkında kıymetli bilgiler sunabilir. Ancak, müşterileriniz için kalıcı bir uygulamayı tasarlamak kolay olmayacaktır. Kartvizitleri atarken moil uygulamaları biriktirmiyoruz.Onlar da fayda - faydasızlık analizi ile hızla silinmeye başlanacak. 

Ayrıca, kurum içi yönetim faaliyetleri veya kullandığınız diğer uygulamalara entegrasyon için de kullanabilieceğiniz sınırsız bir alan var. Özel tasarlanmış ekranlar ve iş akışı ile fizik dünyada gerçekleşen her adımınızı dijital ortama aktararak hata payı sıfıra yakınsayan raporlara ulaşabilirsiniz.

Mobil uygulamalarda ekran tasarımı ve iş akışı en önemli iki unsurdur. Masaüstü cihazlara oranla kullanım ekimanında (fare, klavye vs..) eksiklikler olması bu iki unsuru son derece önemli kılmaktadır. Hem müşterilerinize sunacağınız uygulamalarda hem de kurum içinde kullanacağınız uygulamalarda sıkılma, işi zorlaştırma ve verim düşmesi gibi ihtimallere karşı ekran tasarımı ve iş akışı en az kod kadar özelleştirilmelidir. 

IOS ve Android cihazlarda istediğiniz diğer sistemlerle haberleşebilecek size özel tasarımlarla çalışamayı bekliyoruz.

 

Müşterilerinizin cihazlarında ve akıllarında kalıcı olmak için, personelinizi verimli ve doğru çalıştırmak için

Detaylı Bilgi...
E-Ticaret Çözümleri

İyi bir dükkan. Yeri iyi, ürünler kaliteli. Vitrin de güzel düzenlenmiş. Müşteriler vızır vızır...


Tezgahtarla uğraşma derdi yok, ürünler tozlanmıyor, müşteri gezince tekrar düzenlemek gerekmiyor, para bozdurmak için komşuya da gitmeye gerek yok. İstediğiniz kadar da ürün koyabilirsiniz. 

Bir de FİLDİŞİ AJANS'ın FİL-E-TİCARET'ini kullanıyorsanız keyfiniz yerinde demektir. Çünkü gelişmiş SEO enstrümanları ile müşteri beklemezsiniz. Alışveriş yapmak için arayış içinde olan müşteri adaylarını sitenize çekersiniz.

Şimdiye kadar bayilik vermeyi düşünmediyseniz FİL-E-TİCARET ile bayilik sistemi kurmak da çok kolay. Bayilerinizi gruplayabilir, her gruba ayrı fiyat listesi uygulayabilirsiniz. Hatta bu fiyat listelerine ürün çeditlerine ve satış adetlerine göre ayrı iskontolar da uygulayabilirsiniz. Bayilerinize CSV, XML, JSON ve EXCEL formatlarında çıktı verebilirsiniz. 

FİL-E-TİCARET'in dışarı bilgi verme mekanizmalarında anahtar / sütun seçimi bu seçimlerin çıktıda nassıl isimleneceği tamamen sizin tarafınızdan belirlenen parametrelerle ayarlanır. İstediğiniz sütun istediğiniz isimle gösterilir. Tabii fiyatlar tercih ettiğiniz kullanıcı grubunun fiyatları olarak yayınlanır. Ayrıca aynı modül ile faturalarınızı aktarabilir, ayrıca kullandığınız muhasebe programı varsa ona girdi olacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

FİL-E-TİCARET o kadar gelişmiştir ki sizin sadece ürünleri hazırlamanız ve faturanızı basmanız gerekir. İsterseniz stoktan düşen ürün için tedarikçinize, kargo işlemleri için kargo firmanıza otomaik posta gönderebilirsiniz. Stok takibi yaptığı gibi hangi satış adımında stokla ilgili hangi işlemi yapacağını seçebilirsiniz. 

FİL-E-TİCARET Google, Bing ve Yandex arama motorlarıyla kolayca bağlantı kurabilir ve kendisini tanıtabilir. Arama motoru optimizasyonu konusunda özelleşmiş modüler yapısıyla rakiplerinize fark atabilirsiniz. SEO (arama motoro optimizasyonu) için temel gerekler yerine getirilmekle birlikte kişisel ayarları size bırakır.

Size bir mağazadan fazlasını sunan FİL-E-TİCARET ile sorunsuz, sınırsız ve kârlı ticaret için

Detaylı Bilgi...
Kurum İçi Özel Yazılımlar

Kağıt dönemi kapanmak üzere. Bilgilerinizi dijital ortama taşıyın rahat edin.

Artık defter kullanarak bakkaliye yönetmek bile zor geliyor. Eskiden farklı olarak daha çok rapor istiyoruz, işletmelerimizde hiç bir noktayı gözden kaçırmak istemiyoruz. Küçük işletmelerde bile yöneticiler hızlı rapor almak, hızlı karar vermek için bilgisayar sistemlerini kullanmak zorunda kalıyor.

Kurum içi iletişiminizden toplantı kararlarına, karar takiplerine kadar geniş skalada size özel tasarlanacak sistemlerle yönetminizi kolaylaştırın. İş akışlarını hızlandırarak personel ve techizat verimliliğini artırın ve raporlayarak gelecek planlarınızı doğru verilerle yapın. 

Masaüstü, WEB ve mobil uygulamalarla desteklenmiş yönetim yönetim araçları hem işinizi kolaylaştıracak hem sorunları anında görmenizi sağlayacak hem de doğru kararlar almanıza imkan tanıyacaktır.

Yönetim konusunda hatalı genellemelerden kaçınıp kesin verilerle karar vermek için

Detaylı Bilgi...
Güvenlik Sistemleri (Pdks)

Kim kaç saat mesai yaptı acaba? Devamlı geç gelen var mı? Odanıza birileri girmiş ama kim?

Personelinizin işe giriş çıkış saatlerini merak etmiyor musunuz? Üyelikle hizmet sunan işletmenizde hangi üye ne sıklıkla geliyor? Siz yokken odanıza herkes elini kolunu sallayarak girebiliyor mu?

Hiç şüphesiz güvenlik sistemleri sadece bu sorulara cevap aramaz. İnsan hareketlerini mümkün olduğunca izleyen ve anlaşılır raporlarla önünüze getiren bu sistemler sayesinde herhangi bir yerdeyken işletmenizde her yerde olabilirsiniz.

Masaüstü, WEB ve mobil yazılım çözümleri ile firmanızdaki denetiminizi artırabilirsiniz. İstenmedik durumların yaşanmasına engel olmakla birlikte yaşanan aksaklıkları ister anlık ister dönemlik raporlayabilirsiniz. 

Çok akıllıca tasarladığınız sistemlerin başka "akıllarca" bir kere aşılması sizi gülünç duruma düşürebilir ancak tekrar denenip aşılamadığında işinize ne kadar hakim olduğunuz anlaşılacak başka denemelerin önüne geçeceksiniz. 

Talepleriniz ve diğer tüm değikenler göz önüne alınarak size özel tasarlanacak güvenlik çözümleri ile kendinizi ve işletmenizi güvende tutun.

Aklınızın arkanızda kalmaması için

Detaylı Bilgi...

“YA BİZİMLE ÇALIŞIN YA SİZİNLE ÇALIŞALIM”