Güvenlik Sistemleri (Pdks)

Kim kaç saat mesai yaptı acaba? Devamlı geç gelen var mı? Odanıza birileri girmiş ama kim?

Personelinizin işe giriş çıkış saatlerini merak etmiyor musunuz? Üyelikle hizmet sunan işletmenizde hangi üye ne sıklıkla geliyor? Siz yokken odanıza herkes elini kolunu sallayarak girebiliyor mu?

Hiç şüphesiz güvenlik sistemleri sadece bu sorulara cevap aramaz. İnsan hareketlerini mümkün olduğunca izleyen ve anlaşılır raporlarla önünüze getiren bu sistemler sayesinde herhangi bir yerdeyken işletmenizde her yerde olabilirsiniz.

Masaüstü, WEB ve mobil yazılım çözümleri ile firmanızdaki denetiminizi artırabilirsiniz. İstenmedik durumların yaşanmasına engel olmakla birlikte yaşanan aksaklıkları ister anlık ister dönemlik raporlayabilirsiniz. 

Çok akıllıca tasarladığınız sistemlerin başka "akıllarca" bir kere aşılması sizi gülünç duruma düşürebilir ancak tekrar denenip aşılamadığında işinize ne kadar hakim olduğunuz anlaşılacak başka denemelerin önüne geçeceksiniz. 

Talepleriniz ve diğer tüm değikenler göz önüne alınarak size özel tasarlanacak güvenlik çözümleri ile kendinizi ve işletmenizi güvende tutun.

Aklınızın arkanızda kalmaması için

“YA BİZİMLE ÇALIŞIN YA SİZİNLE ÇALIŞALIM”